SAP i Chmura Krajowa – wywiady interaktywne Inn:Poland

InnPoland interaktywny cykl reportaży wideo co teraz
Oto kolejna odsłona współpracy TAGMAX INN:Poland przy cyklu „Co teraz?” – interaktywnych spotkaniach wideo.
Natalia Gorzelnik i zaproszeni goście – Thomas Duschek, prezes SAP Polska oraz Michał Potoczek, prezes Chmury Krajowej – opowiedzą o tym jak chmura może zmienić nasze biznesy. Wspólnie zastanowią się też nad tym jak sprawić, by nasze firmy stały się bardziej “smart”.
Pretekstem do spotkania z Thomasem i Michałem jest podjęcie współpracy SAP Polska z Operatorem Chmury Krajowej. Użytkownicy systemów SAP mogą korzystać z nich na jednej z platform oferowanych przez Chmurę Krajową. Natomiast klienci Chmury Krajowej otrzymają możliwość dołączenia do swojego portfolio wykorzystywanych narzędzi i rozwiązań oferowanych przez SAP. A co ta współpraca oznacza w praktyce? I czy korzystanie z chmury na pewno jest bezpieczne? Sprawdźcie sami w kolejnym wideo z cyklu “Co teraz?”.

Polecamy, bo rok 2021 otworzył drzwi do kolejnej dekady, która upłynie pod znakiem udoskonalania technologii i polepszania jakości życia. To wszystko może się ziścić dzięki transformacji cyfrowej, której fundamentem są technologie chmurowe. A wszystko to w dobie pandemii.

Tu jest oryginalna publikacja LINK

 

Ukłony!
Tagmax, ekipa Video 4.0