DIGITAL CHAMPIONS – TAGMAX PARTNEREM

Zapraszamy na Digital Champions 2018!

W tym roku, jak i w poprzednim, partnerujemy Digital Champions – największej w Polsce konferencji liderów cyfrowego biznesu. Z tego wydarzenia, które odbędzie się 22 i 23 listopada w Google Campus Warsaw, przygotujemy interaktywne nagrania wideo – a będzie co oglądać, bo wystąpią m.in. przedstawiciele MIT, IBM, Facebooka, EY i AmRest.

Tegoroczna, piąta już edycja organizowanej przez Rethink konferencji odbędzie się pod hasłem Brave New Digital World. Przedstawiciele firm i instytucji związanych z branżą IT będą dyskutować m.in. o cyfrowej transformacji, jej celach i nie zawsze zamierzonych rezultatach.

My włączymy się do dyskusji o odważnym, nowym świecie digitalu już samym naszym zaangażowaniem – interaktywne wideo to przecież zapowiedź przyszłości sama w sobie. Mówimy o tym głośno, wyraźnie i w wielu aspektach, zwłaszcza, że na polskim rynku jest to temat jeszcze raczkujący.

Digital Champions to spotkanie pasjonatów cyfrowej transformacji i rozwijająca się społeczność ekspertów, praktyków, naukowców i decydentów tego trendu. Na tegoroczną edycję zaplanowano sześć sesji tematycznych:

– Designing the Brave New World (Projektowanie „nowego wspaniałego świata”),

– Hopes and Challenges of Technoevolution (Nadzieje i wyzwania technoewolucji),

– Digital making. The Future of Manufacturing (Produkcja cyfrowa. Przyszłość procesów produkcyjnych),

– Art – Tech – Design (Kreacje zbiorowe i społeczne procesy twórcze),

– Questionable Future of the Obvious (Nieoczywista przyszłość rzeczy oczywistych),

– The Engines of Innovation (Fabryki innowacji)

 

Do zobaczenia na miejscu!

Tagmax, ekipa Video 4.0